Al 120 jaar geworteld in de zuivel
Al 120 jaar is In2Food thuis in de zuivel; daar ligt onze oorsprong. Als Centrale Aankoop FNZ kochten we sinds 1905 grond- en hulpstoffen in voor de grotere zuivelcoöperaties om de inkoop efficiënter te maken. En dat doen we anno 2025 nog steeds. Maar ook zoveel meer. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende speler in de voedingsmiddelenindustrie. Toch blijft de zuivel onze basis én onze trots.
Partner in FoodVan pionier tot partner
Sinds de oprichting in 1905 heeft In2Food zich ontwikkeld van een traditionele leverancier tot een kennispartner die actief meedenkt in het productieproces van haar klanten. Waar vroeger vooral grondstoffen en ‘alles voor op de boerderij’ werden geleverd, biedt In2Food nu een breed assortiment gericht op voedselproductie: van ingrediënten en culturen tot reinigingsmiddelen, kaascoating en specialistisch advies. De kracht? Het totaalpakket. We combineren producten, kennis en ervaring met een persoonlijke aanpak en betrouwbare levering.
Betrouwbaarheid als rode draad
Leverbetrouwbaarheid heeft altijd centraal heeft gestaan. Ook in de verhalen van onze klanten klinkt dat steeds weer door: of het nu gaat om het leveren van zout en citroenzuur aan CONO Kaasmakers, of om het snel schakelen bij familiebedrijven als Schellach en Biokaas Kinderdijk: klanten weten dat ze op In2Food kunnen rekenen. “De productie mag niet stilvallen. Eén telefoontje en In2Food zorgt voor een oplossing,” vertellen onze klanten.
Veranderingen door de jaren heen
Waar vroeger de melk nog met de hand werd verwerkt, en klanten geleverd werden met een RECA vrachtwagen, is het assortiment nu opgebouwd rondom de pijlers Clean, Protect en Taste.
- Clean – Hygiëne is de basis van elk productieproces. Met onze reinigings- en desinfectieoplossingen garanderen wij voedselveiligheid en continuïteit, dag in dag uit.
- Protect – Bescherming van het product staat centraal. Van kaascoatings tot houdbaarheidsverlenging: wij helpen de kwaliteit van producten te waarborgen.
- Taste – Smaak is waar het allemaal om draait. Onze ingrediënten en additieven geven producten nét dat onderscheidende karakter.
Deze koers, met de pijlers Clean, Protect en Taste, hebben we de laatste jaren kracht bijgezet met een nieuwe uitstraling van In2Food.
Kennis delen en samen groeien
De geschiedenis van In2Food is er ook één van kennisdeling. Van praktisch advies op locatie en hygiënetrainingen op maat tot onze KennisMakers bijeenkomsten, waar we onze klanten ontmoeten, kennis delen en van elkaar leren. We geloven dat groei alleen mogelijk is door samen te leren en te ontwikkelen. Een leverancier zijn gaat niet alleen om het leveren van kwalitatieve, betrouwbare producten, maar ook om het samenkomen om ervaringen te delen, elkaar te helpen en inspiratie op te doen.
Een blik op de toekomst
Met 120 jaar ervaring kijken we niet alleen terug, maar vooral vooruit. De wereld van food verandert snel. Innovatie, samenwerking en duurzaamheid spelen daarbij een steeds grotere rol. In2Food blijft daarin méér dan een leverancier: we ontwikkelen oplossingen die bijdragen aan veilige, efficiënte en toekomstbestendige productieprocessen.
Als familiebedrijf met een rijke historie blijven we dicht bij onze klanten, met kennis, betrokkenheid en een persoonlijke aanpak. Vandaag én morgen staan we klaar als partner die meedenkt en vooruitkijkt. En daar zijn we trots op!
Benieuwd wat klanten over ons zeggen?